آزاده نامداری: سمیرا goodman قصه است آزاده نامداری: سمیرا goodman قصه است

آزاده نامداری: سمیرا goodman قصه است

آزاده نامداری گفت: پرویز شهبازی به من گفت قول می‌دهم از تو یک دختر good بسازم. سمیرا goodman قصه است.
خبرگزاری فارس: آزاده نامداری بازیگر فیلم سینمایی مالاریا که برای اولین بار به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده است گفت: من جزو مجری‌هایی نبودم که علاقه به بازیگری داشته باشم چراکه برخی از مجریان وارد این عرصه می‌شوند تا دیده شوند ولی من واقعا برعکس این دوستان بوده‌ام و علاقه اصلی‌ام به تلویزیون بوده است وشغلم را دوست دارم و اصلا  فکرش را نمی‌کردم که روزی چنین کاری کنم و در فیلم سینمایی بازی کنم.
*پرویز شهبازی یکی از فیوریت‌های من بود/ دلیلی برای رد کردن بازی در «مالاریا» نداشتم
وی در ادامه افزود: این در شرایطی است که در طی این سال‌ها پیشنهادات زیادی برای بازیگری به من شده بود. در یک دوره خاص یک گپی بین من و همکارانم در تلویزیون رخ داد و در همین بین موضوع بازی در فیلم سینمایی مالاریا به کارگردانی پرویز شهبازی نیز مطرح شد که رد کردن آن کار عاقلانه‌ای نبود. کار کردن با پرویز شهبازی برای من بسیار دوست‌داشتنی است. به جهت اینکه یکی از فیوریتهای من بود چراکه مثلا یکی از فیلم‌های ایشان که نفس عمیق است را چندین بار دیدم. به هر حال هر کسی یک کارگردان و یا هنرمندی را دوست دارد. زمانی که با من تماس گرفتند تا سرکار وی حاضر شوم واقعا حساس نکردم دلیلی برای رد کردن این پیشنهاد دارم.
 آزاده نامداری:سمیرا goodman قصه است
نامداری در ادامه اظهار داشت: قراری گذاشتیم و در این قرار با وی صحبت‌هایی کردم و استرس‌هایی که داشتم را با کارگردان در میان گذاشتم. به هر حال به خاطر اینکه من بلد نیستم و در پروژه سینمایی کار نکردم. در نتیجه طی نکاتی که پرویز شهبازی آنها را مطرح کرد به توافق رسیدیم تا با یکدیگر همکاری کنیم.
این مجری تلویزیون در پاسخ به این پرسش که پرویز شهبازی چگونه و با چه صحبت‌هایی استرس و نگرانی‌های را برطرف کرد گفت: او به من بسیار قوت قلب داد و تنها گفت همه چیز را به من بسپار. در واقع به بازی گرفتن وی از بازیگرانش ایمان دارم. با اینکه سال‌هاست در فضای رسانه هستم اما نیاز به تجربه دیگری بازیگری می‌خواهد و باید هدایت می‌شدم که پرویز شهبازی این کار را انجام داد.
او همچنین در ادامه گفت: یکی از ویژگی‌های پرویز شهبازی این است که اجازه نمی‌دهد عوامل فیلم و بازیگران متوجه روند قصه و فیلم‌نامه بشوند. اگر مصاحبه‌های بازیگران فیلم‌های قبلی این کارگردان را بخوانید متوجه این موضوع می‌شوید. درواقع من هم مانند تماشاگران قرار است فیلم را برای اولین بار و همچنین پایان‌بندی‌اش را به همراه اصحاب رسانه در کاخ جشنواره ببینم.
*شهبازی گفت قول می‌دهم از تو یک دختر good بسازم/ به شهبازی اعتماد کردم
نامداری در ارتباط با سکانس‌هایی که خود در آن حضور داشت گفت: در این فیلم نقش سمیرا را بازی می‌کنم اما قطعا سمیرا آزاده نامداری نیست اما به لحاظ کارکتری به من نزدیک است. سمیرا دختری است که تلاش می‌کند در قصه همه چیز را سامان دهد. تلاش می‌کند مشکلاتی را که توسط پسردایی‌اش که در فیلم که آذرخش فراهانی آن را ایفا می‌کند برطرف کند. پرویز شهبازی به من گفت اگر نگران این هستی که چون وجهه خوبی در جامعه دارم خراب شود گفت که قول می‌دهم از تو یک دختر good بسازم. سمیرا goodman قصه است. من نیز به گفته پرویز شهبازی اعتماد کردم. درواقع به زیاد بودن و یا کم بودن حضور سمیرا در فیلم کاری ندارم اما آن مقداری که قرار است این نقش را ببینید شاهد کارکتر مثبتی از او هستیم. سمیرا سعی می‌کند در فیلم مالاریا به همه کمک کند.
نامداری در ادامه گفت: به نظرم پرویز شهبازی همواره تلاش می‌کند در فیلمی که می‌سازد contrastهای فیلم را رعایت کند. در این فیلم سینمایی که آذرخش فراهانی partner من است زمانی که در کنار هم قرار می‌گیریم یک contrast را به وجود می‌آوریم هم از لحاظ پوشش و هم از لحاظ عقاید و حرف‌هایی که گفته می‌شود.
 
*بازی در نقش سمیرا منافاتی با عقاید من نداشت
نامداری در رابطه با پوشش که در ابتدای حضورش در فیلم که باعث شد حاشیه‌هایی را به وجود بیاورد گفت: ابتدا بزرگ فکر می‌کردم و گمانم بر این بود که آدم‌ها درک می‌کنند و منظورم فقط مردم نیست بلکه اصحاب رسانه نیز هست. آزاده نامداری شخصیت حقیقی دارد و زمانی که قرار است در یک فیلم بازی کند آن شخصیت، شخصیت حقوقی من محسوب می‌شود و من واقعی نامداری در فیلم نیستم. در نتیجه می‌توانم با هر پوششی در آن حضور داشته باشم البته با رعایت اعتقادات شخصی خودم. نشانه این صحبتم فیلمنامه‌هایی است که آنها را رد کردم اما چیزی که پرویز شهبازی از من کرده بود هیچ منافاتی با عقاید شخصی من نداشت. نه پوشش این کارکتر پوشش خاصی محسوب می‌شد.
وی در ادامه افزود: عکسی که در ابتدا حاشیه‌ساز شد عکس گریم من بود که با شیطنت دوستانمان عکس تست گریم در فضای مجازی قرار گرفت.
 آزاده نامداری:سمیرا goodman قصه است
*نمی‌دانم چرا هرکاری می‌کنم حاشیه ساز می‌شود
او همچنین گفت: واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد که هر کاری که می‌کنم حاشیه‌ساز می‌شود. اگر نگاهی به صفحه اینستاگرام بسیاری از افراد بیندازید واقعا به این نتیجه می‌رسید که من منظورم چیست. در صفحه اینستاگرام افراد عکس‌هایی می‌بینید که نشان‌دهنده عکس‌های روز تولد، ازدواج و عکس‌هایی از این دست است اما این حساسیت چند برابر روی صفحه اینستاگرام من است که هر عکسی می‌گذارم افراد اظهارنظر می‌کنند. نمی‌خواهم بدبینانه نگاه کنم یا این موضوع مدیریت می‌شود توسط اشخاصی یا من آدم بدشانسی هستم که دائم در تیررس افرادی هستم که به دنبال این هستند که من چه کار می‌کنم و کجا می‌رود و چه می‌پوشم.
آزاده نامداری:سمیرا goodman قصه است
 
اخبار مرتبط
ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 10
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 1
بازدیدکنندگان دیروز : 0
بازدید امروز : 7
بازدید دیروز : 0
کل بازدیدکنندگان : 2
کل بازدیدها : 8